تزریق چربی به سینه

تزریق چربی به سینه

امروزه عمل بزرگ و برجسته کردن سینه یکی از روش های غیر تهاجمی و بی خطری می باشد که از استقبال فراوانی در بین زنان جوان برخوردار شده است. این پروسه باید توسط یک جراح حاذق و با تجربه صورت گیرد تا عوارض جانبی بعد از عمل به همراه نداشته باشد. روش تزریق چربی به سینه یک روش مطمئن به حساب می آید که می تواند جایگزین تزریق ژل به سینه یا پروتز سینه در نظر گرفته شود. باید گفت که به تزریق چربی به سینه عمل جراحی پیوند چربی نیز گفته می شود. یکی از راههای بی خطر به منظور بزرگ کردن سینه پیوند یا انتقال چربی به سینه می باشد که  برای سال های متمادی از این روش استفاده می کنند. تزریق چربی به سینه و یا تزریق ژل به سینه از ماندگاری بالایی برخوردار می باشد که نتایج این عمل موفقیت آمیز و باعث رضایت مندی فرد می شود. این روش مناسب خانم هایی است که سینه های بسیار کوچکی دارند.

تزریق چربی به سینه

نحوه تزریق چربی به سینه

در عمل تزریق چربی به سینه ، جراح ابتدا با روش لیپوساکشن چربی های اضافی را از قسمتی های بدن مثل باسن، شکم و ران می گیرد، سپس چربی خارج شده را به سینه ها جهت پر کردن و برجسته نمودن ، تزریق می نماید. باید ذکر کرد که در این عمل حتما از روش لیپوساکشن استفاده نمی شود، زیرا گاهی درجراحی به روش لیپوساکشن چربی های گرفته شده ذوب یا سوزانده می شود، جراح روش امن را با مشورت فرد اعمال می کند. تزریق چربی به سینه با دوره نقاهت بسیار کمی همراه است که فرد با استراحت یک تا دو هفته توانایی از سر گرفتن فعالیت های روزمره را دارا می باشد.

یکی از مزایای تزریق چربی به سینه بر عکس روش های هم چون پروتز سینه، تزریق ژل و یا… در این می باشد که چربی هایی که از بدن خود فرد گرفته شده به بدنش مجددا در ناحیه دیگر تزریق می شود که هیچ گونه حساسیت و آلرژی برای فرد به همراه ندارد و روشی ساده ایست که زخم و کبودی کمی در آن دیده می شود.

برخی از خدمات دکتر فخیم متخصص پوست و مو

لیزر موهای زائد

تزریق بوتاکس

تزریق ژل

جوانسازی پوست

راه های ارتباطی دکتر فخیم متخصص پوست و مو

شماره های تماس: 44849534-44824082-09123180244

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم
با تشکر مدیریت سایت دکتر فخیم متخصص پوست

درباره نویسنده

پاسخ

9 + چهار =