دکتر پوست خوب برای میکرونیدلینگ

دکتر پوست خوب برای میکرونیدلینگ

یکی از مشکلات پوستی که افراد بسیاری اعم از مرد و زن، پیر و جوان با آن مواجه هستند اسکار باقی مانده روی پوست و تورفتگی و فرورفتگی های روی پوست می باشد، در گذشته برای برطرف کردن این مشکل پوستی روش خاصی مطرح نشده بود و یا با بکارگیری هر روشی نمی توانست نتیجه دلخواه را دریافت کرد و به طور دائم از شر اسکارهای روی پوست رهایی پیدا کرد . میکرونیدلینگ بهترین روشی است که می توان برای درمان اسکار و فرورفتگی و تورفتگی های روی پوست بکار گرفت و نتایج بسیار ایده آلی را از این روش دریافت کرد، البته دریافت یک نتیجه بسیار ایده آل از میکرونیدلینگ مستلزم انتخاب یک پزشک متخصص در این زمینه می باشد. افرادی که متقاضی انجام این روش هستند باید در انتخاب پزشک خود دقت نمایند و یک دکتر پوست خوب برای میکرونیدلینگ انتخاب نمایند تا بهترین نتایج را دریافت کنند .

میکرونیدلینگ با استفاده از درمارولر

میکرونیدلینگ با استفاده از درمارولر

در ادامه مطلب در رابطه با نحوه انجام میکرونیدلینگ و سوالات متداولی که در رابطه با این روش پرسیده می شود توضیحاتی داده می شود تا افرادی که خواهان انجام میکرونیدلینگ هستند در این زمینه اطلاعات لازمی را بدست آورند .

نحوه انجام میکرونیدلینگ

میکرونیدلینگ یک دستگاه مخصوص است که در این دستگاه تعدادی سوزن ظریف با قطر مناسب تعبیه شده است ، که در عمق مناسبی از پوست سوزن های تعبیه شده در دستگاه وارد ناحیه مورد نظر می شوند، با وارد شدن سوزن در پوست جراحتی در عمق پوست ایجاد می شود ، برای ترمیم این جراحت نیاز به ساخت کلاژن و آلاستین جدید است که در نتیجه این کلاژن سازی پوست ترمیم می شود و جای اسکار از بین می رود .

هزینه هر جلسه میکرونیدلینگ چقدر می باشد ؟

عوامل مختلفی در هزینه میکرونیدلینگ تاثیر گذار می باشد ، یکی از عواملی مهمی که تعیین کننده هزینه میکرونیدلینگ می باشد شدت آسیب دیدگی پوست می باشد ، به هیچ عنوان نمی توان قبل از معاینه پوست هزینه دقیق را برای میکروندیلینگ تعیین کرد بنابرین مراجعه حظوری برای تعیین کردن هزینه الزامی است .

آیا این روش دردناک می باشد ؟

یکی از نگرانی های افرادی که خواهان انجام میکرونیدلینگ هستند این است که این روش دردتاک است در صورتی که این نگرانی بی مورد می باشد زیرا قبل از میکرونیدلینگ از بی حسی موضعی استفاده می شود که باعث می شود فرد هیچ گونه دردی را احساس نکند .

آیا یک جلسه میکرونیدلینگ کافی می باشد ؟

در مواردی که مشکلات پوستی جزئی باشد با یک جلسه میکرونیدلینگ می توان نتایج دلخواهی را دریافت کرد، اما در مواردی که جای اسکار و تورفتگی ها بسیار عمیق باشد متخصص پوست تعداد جلسات بیشتر از یک جلسه را برای بیمار در نظر می گیرد .

برخی از خدمات دکتر فخیم متخصص پوست و مو

لیزر موهای زائد

تزریق بوتاکس

تزریق ژل

جوانسازی پوست

راه های ارتباطی دکتر فخیم متخصص پوست و مو

شماره های تماس: 44849534-44824082-09123180244

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم
با تشکر مدیریت سایت دکتر فخیم متخصص پوست

درباره نویسنده

پاسخ

یک × چهار =