متخصص پوست خوب برای درمان جای جوش

متخصص پوست خوب برای درمان جای جوش

جای جوش های باقی مانده بروی پوست صورت تاثیر منفی بر جذابیت چهره می گذارد ، افراد بسیاری اعم از بزرگ و جوان ، مرد و زن  با مشکل جای جوش روی پوست صورت  مواجه هستند و بدنبال یک متخصص پوست خوب  برای درمان جای جوش خود می باشند ، روش های متعددی برای درمان جای جوش مطرح شده که می توان با استفاده از این روش ها از شر جوش های روی صورت خلاصی پیدا کرد ، برخی از جای جوش ها با کمک روش های خانگی از بین نمی رود و نیاز می باشد تا از روش های دیگری مانند لایه بردار های شیمیایی، لیزر فرکشنال co2 ، میکرونیدلینگ و سابسیژن استفاده کرد .

افرادی که خواهان از بین بردن جای جوش های صورت خود هستند بدنبال یک متخصص پوست خوب برای درمان جای جوش خود می باشند تا بهترین روش درمانی برای آن ها در نظر گرفته شود و بطور دائمی از شر جای جوش صورت خود نجات پیدا کنند .

دکتر طناز فخیم متخصص پوست و مو در درمان جای جوش  دارای تجربه بسیار فراوانی می باشند و از روش ها و  تکنیک های متعددی برای درمان جای جوش های صورت استفاده می نمایند در اکثر موارد از ترکیب های روش های متعددی استفاده می شود تا بطور کامل جای جوش های روی صورت از بین برود . در ادامه مطلب در رابطه با روش های که برای درمان جای جوش مورد استفاده قرار می گیرد توضیحاتی داده می شود

میکرونیدلینگ

یکی از رو شهایی که برای درمان جای جوش بسیار مورد استفاده قرار می گیرد میکرونیدلینگ است ، این روش در از بین بردن جای جوش بسیار موثر می باشد . در این روش از یک وسیله مخصصوص استفاده می شود این وسیله دارای سوزن های بسیار ظریفی می باشد که این سوزن ها با وارد شدن در پوست موجب کلاژن سازی می شود که در نتیجه این کلاژن سازی جای جوش ها از بین می رود .

سابسیژن

در جای جوش های بسیار عمیق بهترین روش سابسیژن است ، در برخی از افراد فرورفتگی هایی بروی پوست مشاهده می شود که این فرورفتگی با بکارگیری سابسیژن به طور کامل از بین می رود . در این روش از سوزن ظریفی به نام کانولا استفاده می شود که چسبندیگی های بینی پوستی را از بین می برد ، علت بروز تورفتگی های روی پوست همین چسبندگی ها می باشد .

برخی از خدمات دکتر فخیم متخصص پوست و مو

لیزر موهای زائد

تزریق بوتاکس

تزریق ژل

جوانسازی پوست

راه های ارتباطی دکتر فخیم متخصص پوست و مو

شماره های تماس: 44849534-44824082-09123180244

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم
با تشکر مدیریت سایت دکتر فخیم متخصص پوست

درباره نویسنده

پاسخ

نه − دو =