از بین بردن جای جوش

از بین بردن جای جوش

برای ازبین بردن جای جوش و اسکار روش های مختلفی ارائه شده است که در زیر به آن ها اشاره شده است:

لیزر CO2

استفاده از این روش برای از بین بردن جای جوش و اسکار به تجربه و مهارت بالای پزشک نیاز دارد در این روش از بی حسی موضعی استفاده می شود و در طی یک جلسه می توان صاف شدن فرورفتگی ها را به طور کامل مشاهده کرد.

از بین بردن جای جوش

از بین بردن جای جوش

لیزر فرکشنال CO2

استفاده از لیزر فرکشنال CO2 امروزه طرفداران بسیار زیادی پیدا کرده است با استفاده از این لیزر پوست دچار زخم و ترشح نمی شود و فرد می تواند بعد از لیزر فعالیت های روزانه خود را از سر گیرد تنها قرمزی و کبودی مختصری بعد از لیزر مشاهده می شود که موقتی است. تعدا جلسات لیزر فرکشنال CO2 بستگی به عمق فرورفتگی دارد بطور معمول برای از بین بردن جای اسکار با استفاده از لیزر فرکشنال CO2 به 3 تا 6 جلسه نیاز است. افرادی که فرورفتگی های سطحی دارند کاندیدای مناسبی برای استفاده از این روش هستند استفاده از این روش در اسکار های عمیق زیاد موثر نمی باشد.

میکرودرم ابریژن

یکی دیگر از روش های ازبین بردن جای جوش و اسکار میکرودرم ابریژن است. میکرودرم ابریژن با لایه برداری و پاکسازی پوست موجب جوانسازی پوست و ایجاد لایه های پوستی سالم تر و ضخیم تر می شود. که برای دریافت اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید به مقاله جوانسازی پوست با میکرودرم ابریژن مراجعه نمایید.

ساب سیژن

یکی از روش هایی که برای ازبین بردن جای جوش و اسکار مورد استفاده قرار می گیرد ساب سیژن است در این روش توسط سوزن مخصوصی چسبندگی پوست با بافت های زیرین جدا می شود. در این روش بدلیل اینکه پوست از لایه زیرین خود جدا می شود از عمق اسکارهای عمیق کاسته می شود.

ترمیم زخم های ایجاد شده در زیر پوست موجب ساخت کلاژن جدید می شود در نتیجه با ساخت کلاژن بیشتر عمق اسکار ها پر می شود و از بین می روند.

می توان سابسیژن را در دو جلسه درمانی انجام داد تا بهترین نتیجه را از این روش دریافت کرد برای افزایش میزان کلاژن سازی می توان  سابسیژن را با تزریق پی آر پی ترکیب کرد و نتایج بهتری را دریافت کرد. درواقع بهترین روش درمان جای جوش و اسکار ترکیب روش های درمانی سابسیژن، تزریق پی آر پی و لیزر فرکشنال می باشد.

تزریق چربی

یکی از روش های درمان جای جوش های عمیق و تو رفته تزریق چربی است. در این روش با استفاده از چربی که از خود فرد گرفته می شود و تزریق در اسکار ها، جای جوش و اسکار از بین می رود و ظاهر زیبایی در پوست صورت ایجاد می شود. همچنین می توان با تزریق پی آر پی با غلظت مناسب پلاکت در ناحیه اسکار در یک جلسه نتایج مطلوبی را دریافت کرد.

 انجام این کار حتما باید توسط متخصص پوست و مو صورت گیرد دکتر طناز فخیم متخصص پوست در این زمینه می توانند راهنمایی های لازم را در اختیار شما قرار دهند . در صورتی که جای جوش و اسکارهای باقی مانده بروی پوست شما بسیار شما را آزرده خاطر کرده است می توانید از طریق راه های ارتباطی زیر مشاوره های لازم را از دکتر طناز فخیم دریافت نمایید . دکتر طناز فخیم متخصص پوست بعد از بررسی و معاینات لازم بهترین روش درمانی را برای از بین بردن جای جوش و اسکار شما انتخاب می نمایند.

برخی از خدمات دکتر فخیم متخصص پوست و مو

لیزر موهای زائد

تزریق بوتاکس

تزریق ژل

جوانسازی پوست

راه های ارتباطی دکتر فخیم متخصص پوست و مو

شماره های تماس: 44849534-44824082-09123180244

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم
با تشکر مدیریت سایت دکتر فخیم متخصص پوست

دکتر طناز فخیم

متخصص و جراح پوست و مو، لیزر، کاشت مو اخذ مدرک دکترای حرفه ای پزشکی (دوره عمومی) از دانشگاه علوم پزشکی ایران دارای بورد تخصصی پوست و مو از دانشگاه علوم پزشکی ایران سابقه شرکت در کنگره های بین المللی زیر نظر برترین اساتید آمریکایی و اروپایی دارای سرتیفیکیت های متعدد مربوط به دوره های ویژه در زمینه لیزر و تکنیک های نوین زیبایی و درمانی

پاسخ

مدت زمان مطالعه ۴ دقیقه
تماس سریع