بهترین مارک بوتاکس

بهترین مارک بوتاکس

افرادی که خواهان تزریق بوتاکس هستند، برای دریافت نتیجه دلخواه خود بدنبال بهترین مارک بوتاکس هستند، کیفیت بوتاکس مورد استفاده در دریافت بهترین نتیجه بسیار تاثیر گذار می باشد، بوتاکس دیسپورت، در کشور ما بعنوان مناسب ترین مارک بوتاکس شناخته شده است که مورد تایید سازمان غذا و داروی آمریکا  (FDA )می باشد .

بهترین مارک بوتاکس

بهترین مارک بوتاکس

تزریق بوتاکس امروزه طرفداران بسیاری را پیدا کرده است ، چین و چروک بروی پوست صورت با تزریق بوتاکس محو می شوند و ظاهر زیبایی در پوست بوجود می آید ، علاوه بر جوانسازی پوست و از بین بردن چین و چروک پوست صورت ، تزریق بوتاکس کاربردهای بسیار دیگری هم مانند از بین بردن تعریق زیر بغل، کف دست و کاهش سر درد های میگرنی دارد نوع کره ای و آمریکایی بوتاکس مرغوب تر است ، کیفیت بوتاکس مورد استفاده در هزینه تزریق بوتاکس بسیار تاثیر گذار می باشد . در ادامه مطلب به بیان توضیحاتی در رابطه با انواع بوتاکس می پردازیم تا افرادی که خواهان تزریق بوتاکس هستند در این زمینه اطلاعات لازم را بدست آورند و با انواع بوتاکس آشنا شوند .

بوتاکس دیسپورت

بوتاکس دیسپورت بهترین نوع بوتاکس در ایران شناخته شده است که برای از بین بردن چین چروک پوست صورت و جوانسازی پوست مورد استفاده قرار می گیرد ، با استفاده از این نوع بوتاکس میزان بروز عوارض احتمالی بسیار کاهش پیدا می کند، بدلیل کیفیت بسیار بالایی که دارد می توان بهترین نتایج را از تزریق این ماده دریافت کرد .

بوتاکس نورونوکس

بوتاکس نورونوکس ساخت کره می باشد، ماندگاری بوتاکس نورونوکس نسبت به بوتاکس دیسپورت در برخی از مواقع کوتاه تر می باشد، با تزریق بوتاکس نورونوکس همانند بوتاکس دیسپورت با کمترین میزان برزو عوارض احتمالی مواجه هستیم .

بوتاکس نورونوکس از کیفیت و مرغوبیت بسیار بالایی برخوردار است و می توان نتایج خوبی را از تزریق این ماده دریافت کرد .

بوتاکس چینی

متاسفانه از بوتاکس چینی در ایران استفاده می شود که دارای تاییدیه وزارت بهداشت نمی باشد و ماندگاری پایینی دارد و همچنین با تزیرق این ماده میزان بروز عوارض احتمالی افزایش می یابد . متاسفانه بدلیل قیمت پایینی که دارد در برخی از مراکز نامعتبر از این نوع بوتاکس استفاده می شود. تزریق بوتاکس چینی می تواند عوارض جبران ناپذیری را به همراه اورد بنابرین برای تزریق بوتاکس حتما به مراکز معتبر مراجعه نمایید و از پزشک خود بخواهید که از بهترین مارک بوتاکس برای شما استفاده نمایید تا نتایج خوبی را دریافت نمایید .

برخی از خدمات دکتر فخیم متخصص پوست و مو

لیزر موهای زائد

تزریق بوتاکس

تزریق ژل

جوانسازی پوست

راه های ارتباطی دکتر فخیم متخصص پوست و مو

شماره های تماس: 44849534-44824082-09123180244

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم
با تشکر مدیریت سایت دکتر فخیم متخصص پوست

دکتر طناز فخیم

متخصص و جراح پوست و مو، لیزر، کاشت مو اخذ مدرک دکترای حرفه ای پزشکی (دوره عمومی) از دانشگاه علوم پزشکی ایران دارای بورد تخصصی پوست و مو از دانشگاه علوم پزشکی ایران سابقه شرکت در کنگره های بین المللی زیر نظر برترین اساتید آمریکایی و اروپایی دارای سرتیفیکیت های متعدد مربوط به دوره های ویژه در زمینه لیزر و تکنیک های نوین زیبایی و درمانی

پاسخ

مدت زمان مطالعه ۳ دقیقه
تماس سریع