تزریق ژل در گونه

تزریق ژل در گونه

برای برجسته کردن و حجیم کردن گونه ها امروزه انواع مختلفی از ژل ها و مواد پر کننده وجود دارد که مورد استفاده قرار می گیرد، مقدار میزان ژل تزریقی در هر فردی با توجه به مقدار حجم از بین رفته و میزان برجسته گی بیمار متفاوت می باشد .

تزریق ژل در گونه

تزریق ژل در گونه

تزریق چربی در گونه

در صورتی که اندازه گونه ها به مقدار کافی نباشد ممکن است در زیبایی چهره فرد تاثیر منفی بگذار با تزریق چربی و برجسته سازی گونه ها می توان فرم زیبایی را در صورت ایجاد نمود.

تزریق چربی در گونه با استفاده از بی حسی موضعی یا تحت بی هوشی عمومی انجام می گیرد . چربی گرفته شده از بدن خود بیمار بعد از تصفیه به گونه ها تزریق می شود . انجام این تزریق باید با دقت بالا و در دوز مناسبی صورت گیرد تا بتوان بهترین نتایج را از این تزریق دریافت کرد. در صورتی که میزان دوز تزریق بالا باشد ممکن است برجستگی زیادی را در گونه ها ایجاد کند و این امر موجب شود که گونه با سایر اجزای دیگر صورت تناسب کافی را نداشته باشد بنابرین باید میزان چربی تزریق شده دوز مناسبی داشته باشد . پزشک باید توجه نماید که در چه نواحی چربی را تزریق کند که ناهمواری ایجاد  نشود . تزریق چربی نسبت به تزریق ژل مزایای بیشتری دارد زیرا چربی از بدن خود فرد گرفته می شود و بدن آن را به عنوان جسم خارجی شناسایی نمی کند .

عوارض و خطرات

در صورتی که تزریق ژل و چربی به گونه ها  توسط یک پزشک متخصص صورت گیرد و از با کیفیت ترین نوع ژل تزریق استفاده شود هیچ گونه عارضه ای بعد از انجام این تزریق ایجاد نمی شود .

در برخی از مراکز نامعتبر تزریق ژل در گونه ها با قیمت های پایینی صورت می گیرد، در این مراکز از ژل های بی کیفیتی استفاده می شود که می تواند عوارض جبران ناپذیری را به همراه آورد و در نهایت مجبور به تخلیه ژل تزریقی شوید، به هیچ عنوان برای انجام این کار به مراکز نامعتبر مراجعه ننمایید .

هزینه و قیمت

هزینه تزریق ژل و تزریق چربی در گونه به عوامل مختلفی بستگی دارد، دکتر طناز فخیم متخصص پوست در تزریق ژل و چربی به گونه تجربه بسیار فروانی دارند و با انجام این تزریق برجستگی دلخواه شما را در قسمت گونه ایجاد می نمایند برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانید از طریق راه های ارتباطی زیر اقدام نمایید. گونه یکی از عضوهای مهم صورت می باشد که برجستگی آن می تواند تاثیر بسیاری در زیبایی چهره بگذارد .

برخی از خدمات دکتر فخیم متخصص پوست و مو

لیزر موهای زائد

تزریق بوتاکس

تزریق ژل

جوانسازی پوست

راه های ارتباطی دکتر فخیم متخصص پوست و مو

شماره های تماس: 44849534-44824082-09123180244

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم
با تشکر مدیریت سایت دکتر فخیم متخصص پوست

 

دکتر طناز فخیم

متخصص و جراح پوست و مو، لیزر، کاشت مو اخذ مدرک دکترای حرفه ای پزشکی (دوره عمومی) از دانشگاه علوم پزشکی ایران دارای بورد تخصصی پوست و مو از دانشگاه علوم پزشکی ایران سابقه شرکت در کنگره های بین المللی زیر نظر برترین اساتید آمریکایی و اروپایی دارای سرتیفیکیت های متعدد مربوط به دوره های ویژه در زمینه لیزر و تکنیک های نوین زیبایی و درمانی

پاسخ

17 + 8 =

مدت زمان مطالعه ۳ دقیقه
تماس سریع