اقدامات قبل و بعد از میکرونیدلینگ

محتوا

اقدامات قبل و بعد از میکرونیدلینگ

میکرونیدلینگ یک روش جوانسازی پوست برای تحریک کلاژن سازی می باشد لازم است قبل و و بعد از آن اقداماتی صورت گیرد . در این روش با استفاده از سوزن های متعددی کانال هایی در پوست ایجاد می شود که باعث افزایش آلاستین و کلاژن پوست می شود .

اقدامات قبل و بعد از میکرونیدلینگ
اقدامات قبل و بعد از میکرونیدلینگ

 اقدامات قبل از میکرونیدلینگ

جهت جوانسازی پوست و انجام میکرونیدلینگ به یک متخصص پوست با تجربه و توانا مراجعه نمایید در واقع انتخاب یک پزشک با تجربه در این زمینه یکی از اقدامات مهم قبل از میکرونیدلینگ می باشد که در دریافت تنیجه بعد از آن بسیار تاثیر گذار می باشد . قبل از میکرونیدلینگ یک جلسه مشاوره با پزشک خود داشته باشید و در رابطه با مدت زمان طول درمان و نتیجه بعد از آن اطلاعات لازم را دریافت نمایید .

در روز انجام میکرونیدلینگ هیچ گونه آرایشی نداشته باشید و در صورتی که ضایعه پوستی داشتید حتما پزشک خود را مطلع سازید شاید قبل از میکرونیدلینگ نیاز به درمان ضایعه پوستی باشد .

مراقبت بعد از میکرونیدلینگ

به صورت مرتب داروهای آنتی بیوتیک و کرم های تجویزی پزشک مصرف شود . از مصرف داروهای ضد التهاب جلوگیری شود . به هیچ عنوان دارو یا پمادی بدون تجویز پزشک مصرف نشود زیرا ممکن است عوارضی را به همراه آورد .برخی از فعالیت های شدید بدنی بعد از میکرونیدلینگ نباید انجام گیرد ، انجام این فعالیت ها موجب عرق کردن می شود . در هفته اولیه بعد از میکرونیدلینگ از انجام فعالیت های شدید بدنی خودداری شود .

در صورتی که جوش یا آکنه بعد از میکرونیدلینگ بوجود آمد، با استفاده از شوینده قبل از خواب صورت خودرا بشویید در صورت امکان می توانید با متخصص پوست خود مشورت نمایید .

استفاده از کلاه و ضد آفتاب زمانی که بیرون از خانه و در معرض مستقیم نور خورشید هستید بسیار توصیه می شود

به هیچ عنوان نگرانی در رابطه با عفونت بعد از میکرونیدلینگ نداشته باشید زیرا احتمال بروز عفونت بسیار کم می باشد و شکافت های ایجاد شده به سرعت بهبود می یابند .

هزینه میکرونیدلینگ چقدر می باشد ؟

هزینه میکرونیدلینگ با توجه به نواحی تحت درمان و میزان آسیب دیدگی پوست مشخص می شود، دکتر طناز فخیم متخصص پوست و مو پس از معاینه هزینه را برای بیمار تعیین می کنند، هزینه دقیق میکرونیدلینگ بعد از مراجعه حظوری تعیین می شود . هزینه میکرونیدلینگ نسبت به مزایایی که دارد بسیار مقرون به صرفه می باشد .

برخی از خدمات دکتر فخیم متخصص پوست و مو

لیزر موهای زائد

تزریق بوتاکس

تزریق ژل

جوانسازی پوست

راه های ارتباطی دکتر فخیم متخصص پوست و مو

شماره های تماس: 44849534-44824082-09123180244

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم
با تشکر مدیریت سایت دکتر فخیم متخصص پوست

0/5 (0 نظر)
دکتر طناز فخیم

متخصص و جراح پوست و مو، لیزر، کاشت مو اخذ مدرک دکترای حرفه ای پزشکی (دوره عمومی) از دانشگاه علوم پزشکی ایران دارای بورد تخصصی پوست و مو از دانشگاه علوم پزشکی ایران سابقه شرکت در کنگره های بین المللی زیر نظر برترین اساتید آمریکایی و اروپایی دارای سرتیفیکیت های متعدد مربوط به دوره های ویژه در زمینه لیزر و تکنیک های نوین زیبایی و درمانی

پاسخ

مدت زمان مطالعه ۳ دقیقه