از بین بردن خط اخم و خط خنده با تزریق بوتاکس

از بین بردن خط اخم و خط خنده با تزریق بوتاکس

خط خنده و خط اخم به موازات بالا رفتن سن عمیق می شوند و در نتیجه چهره را پیر تر از سن واقعی نشان می دهد، که با تزریق بوتاکس می توان آن ها را از بین برد.

تزریق فیلر خط خنده

یکی از موثر ترین درمان ها برای از بین بردن خط خنده و خط اخم بوتاکس می باشد که با تزریق این ماده در ناحیه مورد نظر بطور موقت ماهیچه ها فلج می شود و خطوط اطراف لب، خطوط مابین پیشانی و خطوط افقی پیشانی از بین می رود و صاف می شود، تزریق بوتاکس یک روش بسیار ایمن، موثر  و بدون نیاز به سپری کردن دوره نقاهت می باشد .

کاندیدای مناسب برای تزریق بوتاکس

پزشک متخصص پوست بعد از بررسی و معاینات لازم تشخیص می دهد که آیا شما کاندید مناسبی برای تزریق بوتاکس می باشید یا خیر، به بطور معمول تمامی افرادی که از چین و چروک صورت خود رنج می برند می توانند با تزریق بوتاکس این چین و چروک را از بین ببرند . دکتر طناز فخیم متخصص پوست و مو در جلسه مشاوره قبل از تزریق بوتاکس سابق پزشکی بیمار را کاملا بررسی می کند و بعد از مطمئن شدن از این موضوع که تزریق بوتاکس مشکل خاصی را برای شما ایجاد نمی کند، این تزریق را برای شما انجام می دهند .

عوارض جانبی

عوارض جانبی بعد از تزریق بوتاکس مواردی مانند قرمزی، ورم و کبودی را شامل می شود که تمامی این عوارض جزئی و موقتی می باشد .

جلوگیری از کبودی پس از تزریق

بعد از تزریق بوتاکس ممکن است کبودی اندکی مشاهده شود که می توان با رعایت توصیه های زیر از این کبودی و ورم جلوگیری نمود :

از مصرف برخی از داروها مانند آسپرین و ایبوپروفن از یک هفته قبل از تزریق و تا یک هفته پس از تزریق بوتاکس باید خودداری شود .

مصرف نکردن ویتامینE  به مدت 2 تا 3 روز قبل و بعد از تزریق بوتاکس

استراحت کافی و اجتناب از فعالیت های سنگین به مدت 1 تا 2 روز بعد از تزریق، در هنگام استراحت سر بالاتر از سطح بدن باشد

ماندگاری نتایج

مدت تاثیر گذاری بوتاکس برای هر بیمار متفاوت است اما معمولا 4 تا 6 ماه می باشد، در صورت نیاز بیمار می توان تزریق بوتاکس را برای حفظ نتایج بدست آمده تکرار کرد زیرا با از بین رفتن تاثیر گذاری بوتاکس دو مرتبه خط خنده و خط اخم بروز  می نماید . دکتر طناز فخیم متخصص پوست و مو در زمینه از بین بردن خط اخم و خط خنده با استفاده از تزریق بوتاکس تجربه بسیار فروانی دارند، عزیزانی که به دلایل مختلف با مشکل چین و چروک صورت مواجه هستند می توانند با تزریق بوتاکس مشکل خود را برطرف نمایند و ظاهر زیبایی را در صورت خود ایجاد کنند . برای دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه تزریق بوتاکس می توانید از طریق راه های ارتباطی زیر مشاوره های لازم را از دکتر طناز فخیم متخصص پوست و مو دریافت نمایید .

برخی از خدمات دکتر فخیم متخصص پوست و مو

لیزر موهای زائد

تزریق بوتاکس

تزریق ژل

جوانسازی پوست

راه های ارتباطی دکتر فخیم متخصص پوست و مو

شماره های تماس: 44849534-44824082-09123180244

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم
با تشکر مدیریت سایت دکتر فخیم متخصص پوست

دکتر طناز فخیم

متخصص و جراح پوست و مو، لیزر، کاشت مو اخذ مدرک دکترای حرفه ای پزشکی (دوره عمومی) از دانشگاه علوم پزشکی ایران دارای بورد تخصصی پوست و مو از دانشگاه علوم پزشکی ایران سابقه شرکت در کنگره های بین المللی زیر نظر برترین اساتید آمریکایی و اروپایی دارای سرتیفیکیت های متعدد مربوط به دوره های ویژه در زمینه لیزر و تکنیک های نوین زیبایی و درمانی

پاسخ

مدت زمان مطالعه ۳ دقیقه
تماس سریع