لیزر کیوسوئیچ

لیزر کیوسوئیچ

لیزر کیوسوئیچ یک روش بسیار ایمن، موثر و کم خطر برای از بین بردن تاتو، خالکوبی و خال های مادرزادی پوست است . در گذشته برای از بین بردن خالکوبی و تاتو از لیزرهایی استفاده می شد که این لیزر تنها قادر بود خالکوبی هایی که به رنگ مشکی یا خاکستری بود را از بین ببرد . اما امروزه با استفاده از لیزر کیوسوئیچ می توان رنگ های متفاوت خالکوبی را در طی چند جلسه از بین برد. برای از بین بردن خالکوبی و تاتو نیاز به تعداد جلسات متعدد با طول موج های متفاوت است زیرا رنگ دانه های متعددی که در خالکوبی ها مورد استفاده قرار می گیرد در عمق های متعددی از پوست وارد می شوند .  با استفاده از این روش بعد از لیزر نمای ناپسندی در سطح پوست مشاهده نمی شود اما روش های دیگر که برای از بین بردن تاتو و خالکوبی از آن ها استفاده می شود مانند سایش پوست، الکترو سرجری و کرایوتراپی نمای بسیار ناپسندی را در پوست ایجاد می کنند.

لیزر کیوسوئیچ
لیزر کیوسوئیچ

کاربرد لیزر کیوسوئیچ

  • پاک کردن کامل تاتو و خالکوبی
  • حذف خال های مادر زادی
  • ازبین بردن لکه های پوستی
  • از بین بردن کک و مک صورت

مراقبت های لازم بعد از لیزر خال و کک های صورت

دکتر طناز فخیم متخصص پوست و مو بعد از لیزر کیوسوئیچ توصیه هایی برای برخورادری از بهترین نتیجه می کنند که باید بطور کامل این توصیه ها را رعایت کنید . در زیر به برخی از این توصیه ها اشاره شده است:

ازاستفاده دارو یا موادی که پوست را به اشعه حساس می کند تا 48 ساعت پس از لیزر باید خودداری نمایید زیرا می تواند عوارضی را به همرا آورد .

در صورت لیزر کردن صورت برای از بین بردن خال ، کک و مک به هیچ عنوان تا 24 ساعت صورت خود را با آب نشویید.

بعد از لیزر از قرار گیری در معرض نور خورشید بطور مستقیم خودداری نمایید و حتما از کرم ضد آفتاب استفاده نمایید

استفاده از کرم های ترمیم کننده و پماد چشمی بتامتازون روی محل لیزر شده توصیه می شود.

ممکن است بعد از لیزر خال، لکه و خالکوبی  ناحیه لیزر شده به دلیل سطحی شدن رنگدانه های عمقی در طی جلسه اول و دوم پر رنگ تر شوند که این امر طبیعی می باشد و جای نگرانی نیست زیرا به مرور زمان و بتدریج کم رنگ تر می شود.

برخی از خدمات دکتر فخیم متخصص پوست و مو

لیزر موهای زائد

تزریق بوتاکس

تزریق ژل

جوانسازی پوست

راه های ارتباطی دکتر فخیم متخصص پوست و مو

شماره های تماس: 44849534-44824082-09123180244

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم
با تشکر مدیریت سایت دکتر فخیم متخصص پوست

0/5 (0 نظر)
دکتر طناز فخیم

متخصص و جراح پوست و مو، لیزر، کاشت مو اخذ مدرک دکترای حرفه ای پزشکی (دوره عمومی) از دانشگاه علوم پزشکی ایران دارای بورد تخصصی پوست و مو از دانشگاه علوم پزشکی ایران سابقه شرکت در کنگره های بین المللی زیر نظر برترین اساتید آمریکایی و اروپایی دارای سرتیفیکیت های متعدد مربوط به دوره های ویژه در زمینه لیزر و تکنیک های نوین زیبایی و درمانی

پاسخ

مدت زمان مطالعه ۳ دقیقه