لیپوماتیک غبغب

لیپوماتیک غبغب

داشتن غبغب یکی از معضلاتی است که افراد زیادی به آن مبتلا می شوند. اضافه وزن وچاقی باعث به وجود آمدن آن دریک فرد می شود. این عارضه چهره را زشت واعتماد به نفس فرد را کاهش می دهد. غبغب چربی انباشته شده در زیر چانه واطراف گردن می باشد که آویزان وشل است، که با چروک شدن در قسمت های گردن نمایان ترنیزمی شود.

لیپوماتیک غبغب

لیپوماتیک غبغب

داشتن غبغب شامل سن خاص ویا جنسیت خاصی نمی باشد، ممکن است حتی درهمان اوایل کودکی چانه از حدطبیعی خود بیش از حد کوچک باشد. عوامل شایع به وجود آمدن غبغب می تواند بالا رفتن سن فرد وانقباض عضلات گردن نیز باشد. امروزه با روش لیپوماتیک می توان از این چربی انباشته شده خلاص شد. لیپوماتیک که از جدیدترین وایمنی ترین روش ها در حوضه لاغری وپیکرتراشی است می تواند آن را برطرف کند. در افرادی که قسمت هایی از بدن آن ها دچار چاقی موضعی و چربی های اضافی می باشد بسیار موثر واقع شده است.

عمل لیپوماتیک غبغب تنها با یک جلسه می تواند چربی های اضافی قسمت غبغب را تخلیه کند وباعث فرم دهی وزیبایی آن قسمت شود. دراین روش ابتدا محل تجمع چربی توسط جراح علامت گذاری می شود و پس از بی حسی موضعی لوله بسیار نازکی به نام کانولا از طریق یک شکاف وارد سلول های چربی انباشته شده می شود و با ایجاد ارتعاشات سریع و وارد کردن ضربه، چربی های اضافی غبغب را تخلیه می کند و بدون اینکه آسیبی در بافت چربی ها بوجود آید، آن را خارج می کند.

مزایای لیپوماتیک غبغب

• درروش لیپوماتیک غبغب اثر زخم یا برش باقی نمی ماند تنها ممکن است مقداری تورم و کبودی مشاهده شود که جای هیچ گونه نگرانی ندارد و به مرور زمان از بین می رود.
• با توجه به این که در این تکنیک چربی های انباشته شده در اطراف گردن و زیر چانه به روش ضربه زدن شکسته می شود و از آن قسمت خارج خواهند شد لذا آسیب زیادی به پوست وارد نمی شود.
• انجام این عمل با بی حسی موضعی و بدون درد خواهد بود.
• این عمل دریک جلسه توسط متخصص به پایان می رسد.
• انجام این عمل در مطب پزشک نیز امکان پذیر است.
• مدت زمان انجام عمل کوتاه وکم است.
• نتیجه حاصل از جراحی به زودی قابل مشاهده است و اثر و ماندگاری آن از مدت زمان زیادی برخوردار است.

برخی از خدمات دکتر فخیم متخصص پوست و مو

لیزر موهای زائد

تزریق بوتاکس

تزریق ژل

جوانسازی پوست

راه های ارتباطی دکتر فخیم متخصص پوست و مو

شماره های تماس: 44849534-44824082-09123180244

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم
با تشکر مدیریت سایت دکتر فخیم متخصص پوست

دکتر طناز فخیم

متخصص و جراح پوست و مو، لیزر، کاشت مو اخذ مدرک دکترای حرفه ای پزشکی (دوره عمومی) از دانشگاه علوم پزشکی ایران دارای بورد تخصصی پوست و مو از دانشگاه علوم پزشکی ایران سابقه شرکت در کنگره های بین المللی زیر نظر برترین اساتید آمریکایی و اروپایی دارای سرتیفیکیت های متعدد مربوط به دوره های ویژه در زمینه لیزر و تکنیک های نوین زیبایی و درمانی

پاسخ

مدت زمان مطالعه ۳ دقیقه
تماس سریع