تزریق چربی به گونه

تزریق چربی به گونه

یکی از مهم ترین ملاک های زیبایی شناسی در چهره افراد گونه می باشد . عمدتا افرادی که چهره های زیبا و جذاب دارند گونه های برجسته تری دارند . در این مقاله قصد داریم تا در خصوص تزریق چربی به گونه و مطالبی نظیر ذیل بپردازیم.

  • ماندگاری تزریق چربی به صورت
  • دوره نقاهت تزریق چربی به صورت
  • کسانی که تزریق چربی داشتند
  • هزینه گونه گذاری با تزریق چربی
  • ایا تزریق چربی دائمی است
تزریق چربی به گونه

تزریق چربی به گونه

تزریق چربی

تزریق چربی در صورت مناسب افرادی است که بافت نرم استخوان آن ها از بین رفته باشد . علاوه بر بافت نرم استخوان، با افزایش سن حجم چربی و آب بدن کاهش می یابد . تزریق چربی موجب پر کردن این نواحی از دست رفته می شود و به دلیل اینکه چربی یک بافت و سلول زنده از بدن خود فرد است بدون عارضه بوده و یک پیوند طبیعی می باشد و نقش بسزایی در بهبود عملکرد وضعیت بدن دارد .

اما در صورتی که تزریق چربی تحت نظر متخصص پوست انجام نشود همین امر سبب می شود تا عارضه های را به وجود آورد . در این صورت سلول زنده نمی ماند و نیاز به تزریق به تعداد دفعات بیشتر می باشد و حتی ممکن است موجب بروز عوارضی در بدن فرد شود .

مزایای تزریق چربی به گونه

تزریق چربی یکی از روش های درمانی با ماندگاری بالاست و به دلیل اینکه از بدن خود فرد است طبیعی بوده و موجب عدم ایجاد حساسیت و آلرژی در فرد می شود . تزریق چربی به گونه نسبت به دیگر روش های درمانی دوره نقاهت کوتاه تر و از ایمنی بالاتری برخوردار است .

نحوه انجام تزریق چربی به گونه

  • خارج کردن چربی از بدن

در ابتدا محل مورد نظر برای استخراج چربی از بدن را استریل می کنند و با ایجاد برشی کوچک بر روی آن ناحیه چربی را از بدن خارج می کنند و یکی از نکات حائذ اهمیت در این مرحله دقت در استخراج چربی از بدن است زیرا اگر در حین خارج کردن چربی آسیبی به بافت زنده چربی وارد شود این چربی دیگر قابلیت تزریق را ندارد .

  • آماده سازی چربی

پس از خارج کردن چربی فرآیند آماده سازی چربی انجام می شود .

بعد از طی کردن تمامی مراحل در آخر تزریق چربی به ناحیه مورد نظر انجام می شود و از نکات قابل اهمیت در این مرحله رعایت اصول علمی می باشد .

مراقبت های بعد از تزریق چربی به گونه

مراقبت های بعد از انجام جراحی مکمل و تاثیر گذار در روند بهبود فرد می باشد . بهتر است بعد از تزریق چربی به گونه از هر نوع دستکاری، استفاده از عضلات صورت و ماساژ گونه خودداری شود . یکی از نکات مهم بعد از تزریق چربی یک هفته پس از جراحی به پزشک خود مراجعه کنید . استفاده از کمپرس سرد به مدت یک تا دو روز بعد از انجام جراحی ضروری است .

دوره نقاهت تزریق چربی به گونه

تزریق چربی به بدن یک فیلر طبیعی از بدن خود فرد است و همانند دیگر روش های زیبایی از یک فیلر مصنوعی استفاده نمی شود دوره نقاهت بسیار کوتاه بوده و مدت زمان لازم برای بهبودی کامل یک تا دو هفته پس از انجام جراحی می باشد.

عوارض تزریق چربی به گونه

تزریق چربی به بدن بدون عارضه بوده و جایی هیچ گونه نگرانی نیست اما احتمال عوارض جانبی و موقتی برای فرد وجود دارد که این عارضه ها ظرف مدت زمان بسیار کوتاه برطرف می شود از جمله این عوارض تورم در ناحیه ای که تزریق چربی انجام شده است و کبودی در ناحیه ای که چربی مورد نیاز از بدن خارج شده است رخ می دهد. در موارد بسیار نادر عوارضی ناشی از تزریق نادرست تحت نظر غیر متخصص نظیر: نکروز و گلوله گلوله شدن چربی در بدن ایجاد می شود .

یکی از مهم ترین ملاک های زیبایی شناسی در چهره افراد گونه می باشد . عمدتا افرادی که چهره های زیبا و جذاب دارند گونه های برجسته تری دارند . از جمله روش های درمان تزریق چربی به گونه می باشد. دکتر طناز فخیم متخصص پوست و مو با استفاده از روش های تشخیصی و درمانی مجهز به بررسی بیماری ها و مشکلات پوست و مو می پردازد و از بروز عوارض زیاد جلوگیری می کند. برای مشاوره و تعیین وقت قبلی با شماره ٤٤٨٢٤٠٨٢ تماس بگیرید یا به آدرس کانال اینستاگرام مراجعه کنید .

ماندگاری تزریق چربی به گونه

ماندگاری تزریق چربی به گونه به علل های متعددی بستگی دارد از جمله این علل ها: نحوه استخراج چربی از بدن، فرآیند آماده سازی و همچنین نوع تکنیک بکار رفته در تزریق چربی موثر است .

در صورتی که تمامی مراحل به درستی انجام شود و در ناحیه مورد نظر به درستی تزریق شود یک روش دائمی است و اغلب موارد نیاز به تکرار تزریق وجود ندارد .

هزینه تزریق چربی به گونه

هزینه تزریق چربی به گونه طبق تعرفه نظان سلامت کشور تعیین می شود . هزینه تزریق چربی به گونه به عواملی نظیر تعداد دفعات تزریق چربی بستگی دارد . پیشنهاد می شود برای تعیین قیمت دقیق تزریق چربی به بهترین دکتر پوست تزریق چربی در تهران مراجعه نمایید .

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص متخصص پوست خوب در تهران به ادامه مطلب مراجعه نمایید.

مطالب مرتبط با این مقاله:

سوالات متداول در تزریق چربی

مراحل انجام تزریق چربی

مراقبت لازم بعد از تزریق چربی

دکتر طناز فخیم

متخصص و جراح پوست و مو، لیزر، کاشت مو اخذ مدرک دکترای حرفه ای پزشکی (دوره عمومی) از دانشگاه علوم پزشکی ایران دارای بورد تخصصی پوست و مو از دانشگاه علوم پزشکی ایران سابقه شرکت در کنگره های بین المللی زیر نظر برترین اساتید آمریکایی و اروپایی دارای سرتیفیکیت های متعدد مربوط به دوره های ویژه در زمینه لیزر و تکنیک های نوین زیبایی و درمانی

پاسخ

مدت زمان مطالعه ۵ دقیقه
تماس سریع