تعداد جلسات میکرونیدلینگ

تعداد جلسات میکرونیدلینگ

در رابطه با تعداد جلسات مورد نیاز برای درمان با استفاده از میکرونیدلینگ سوالات متداولی از دکتر طناز فخیم متخصص پوست و مو پرسیده می شود که در این مقاله به این سوال پاسخ داده می شود .

تعداد جلسات میکرونیدلینگ

تعداد جلسات میکرونیدلینگ

با توجه به شرایط پوست و عمق اسکارهای آکنه تعداد جلسات میکرونیدلینگ پوست تعیین می شود . بعد از اولین جلسه و بهبودی حاصل شده تعداد جلسات تعیین می شود حداقل تعداد جلسات میکرونیدلینگ 3 جلسه با فاصله یک ماه یک بار می باشد . در مواردی که عمق چین و چروک کم باشد این تعداد جلسات در نظر گرفته می شود اما در مواردی که عمق اسکارها و چین و چروک بروی پوست صورت زیاد باشد نیاز به تعداد جلسات بیشتری می باشد که متخصص پوست و مو آن را تعیین می کند . در صورتی که تمامی جلسات میکرونیدلینگ را بطور کامل سپری کنید می توانید بهترین نتایج را از این روش جوانسازی پوست دریافت کرد، توجه نمایید که تمامی تعداد جلسات باید بطور کامل سپری شود . با انجام میکرونیدلینگ در هر جلسه می توان بلافاصله نتایج را مشاهده کنید و بعد از رفع اسکارهای آکنه روی پوست و چین و چروک بروی پوست از داشتن یک پوست زیبا و شاداب لذت ببرید . در ادامه مطلب در رابطه با نحوه انجام میکرونیدلینگ توضیحاتی داده می شود تا با نحوه انجام این روش آشنا شوید .

نحوه انجام میکرونیدلینگ

میکرونیدلینگ یکی از روش هایی می باشد که به طور حیرت انگیزی باعث افزایش غلظت کلاژن پوست می شود . در حال حاظر میکرونیدلینگ یکی از ایمن ترین و مطمئن ترین روش های کلاژن سازی دنیا می باشد . که برای جوانسازی پوست امروزه استفاده از این روش در کشور ما بسیار توصیه می شود . در این روش منافذ بسیاری ریزی در پوست با استفاده از یک دستگاه مخصوص و حرکات رفتی و برگشتی ایجاد می شود هنگامی که پوست اقدام به ترمیم این منافذ می کند مجبور است مقدار زیادی کلاژن بسازد که در نتیجه این کلاژن سازی چین و چروک بروی پوست محو می شود و از عمق اسکارهای آکنه کاسته می شود و ظاهر زیبایی در پوست ایجاد می شود .

برای دریافت اطلاعات بیشتر در رابطه با تعداد جلسات میکرونیدلینگ و نحوه انجام آن می توانید از طریق راه های ارتباطی زیر مشاوره های لازم را از دکتر طناز فخیم متخصص پوست و مو دریافت نمایید .

برخی از خدمات دکتر فخیم متخصص پوست و مو

لیزر موهای زائد

تزریق بوتاکس

تزریق ژل

جوانسازی پوست

راه های ارتباطی دکتر فخیم متخصص پوست و مو

شماره های تماس: 44849534-44824082-09123180244

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم
با تشکر مدیریت سایت دکتر فخیم متخصص پوست

دکتر طناز فخیم

متخصص و جراح پوست و مو، لیزر، کاشت مو اخذ مدرک دکترای حرفه ای پزشکی (دوره عمومی) از دانشگاه علوم پزشکی ایران دارای بورد تخصصی پوست و مو از دانشگاه علوم پزشکی ایران سابقه شرکت در کنگره های بین المللی زیر نظر برترین اساتید آمریکایی و اروپایی دارای سرتیفیکیت های متعدد مربوط به دوره های ویژه در زمینه لیزر و تکنیک های نوین زیبایی و درمانی

پاسخ

1 × سه =

مدت زمان مطالعه ۳ دقیقه
تماس سریع