دکتر پوست خوب برای میکرونیدلینگ

دکتر پوست خوب برای میکرونیدلینگ

یکی از مشکلات پوستی که افراد بسیاری اعم از مرد و زن، پیر و جوان با آن مواجه هستند اسکار باقی مانده روی پوست و تورفتگی و فرورفتگی های روی پوست می باشد، در گذشته برای برطرف کردن این مشکل پوستی روش خاصی مطرح نشده بود و یا با بکارگیری هر روشی نمی توانست نتیجه دلخواه را دریافت کرد و به طور دائم از شر اسکارهای روی پوست رهایی پیدا کرد . میکرونیدلینگ بهترین روشی است که می توان برای درمان اسکار و فرورفتگی و تورفتگی های روی پوست بکار گرفت و نتایج بسیار ایده آلی را از این روش دریافت کرد، البته دریافت یک نتیجه بسیار ایده آل از میکرونیدلینگ مستلزم انتخاب یک پزشک متخصص در این زمینه می باشد. افرادی که متقاضی انجام این روش هستند باید در انتخاب پزشک خود دقت نمایند و یک دکتر پوست خوب برای میکرونیدلینگ انتخاب نمایند تا بهترین نتایج را دریافت کنند .

میکرونیدلینگ با استفاده از درمارولر
میکرونیدلینگ با استفاده از درمارولر

در ادامه مطلب در رابطه با نحوه انجام میکرونیدلینگ و سوالات متداولی که در رابطه با این روش پرسیده می شود توضیحاتی داده می شود تا افرادی که خواهان انجام میکرونیدلینگ هستند در این زمینه اطلاعات لازمی را بدست آورند .

 

میکرونیدلینگ چیست؟

میکرونیدلینگ یا درماپن پوست، فرایندی است که به افزایش کلاژن سازی پوست کمک می نماید، این شیوه نوعی فریب دادن بدن می باشد چرا که سوزان های ریز بر روی دستگاه میکرونیدلیک که بر روی پوست کشیده می شود زخم های ریزی بر روی پوست ایجاد می نماید، در این حالت فیبروبلاست های  بیشتری به پوست فرستاده می شود و کلاژن سازی بیشتری صورت می گیرد تا زخم های ایجاد شده ترمیم یابند که در نهایت منجر به شادابی و ضخیم شدن پوست می گردد.

لازم به ذکر است میکرونیدلینگ علاوه بر کلاژن سازی پوست صورت، برای سایر نواحی بدن مانند سینه، پا، و ران نیز کاربرد دارد.

نحوه انجام میکرونیدلینگ

میکرونیدلینگ یک دستگاه مخصوص است که در این دستگاه تعدادی سوزن ظریف با قطر مناسب تعبیه شده است ، که در عمق مناسبی از پوست سوزن های تعبیه شده در دستگاه وارد ناحیه مورد نظر می شوند، با وارد شدن سوزن در پوست جراحتی در عمق پوست ایجاد می شود ، برای ترمیم این جراحت نیاز به ساخت کلاژن و آلاستین جدید است که در نتیجه این کلاژن سازی پوست ترمیم می شود و جای اسکار از بین می رود .

مزایای میکرونیدلینگ 

  • جوانسازی ، رفع آکنه و لک های پوستی
  • دوره نقاهت کوتاه
  • افزایش الاستین و کلاژن سازی پوست
  • افزایش ضخامت پوست
  • کاهش ریسک PIH
  • برطف نمودن استرچ مارک (خطوط پس از حاملگی)
  • قابلیت استفاده برای انواع  تیپ های پوستی
  • رفع افتادگی و شلی پوست
  • روشن و شفاف شدن پوست صورت

بهترین دکتر پوست برای میکرونیدلینگ

در ابتدا برای معرفی بهترین دکتر پوست باید گفت یک دکتر پوست خوب، باید علم کامل پزکی در زمینه پوست ، مو و ناخن را داشته باشد و با انواع بیماری های پوستی آشنایی داشته باشد، چرا که بزرگنرین عضو بدن هر شخص پوست او می باشد که بدن را از بسیاری از عامل های بیرونی از جمله میکروب ها و باکتری ها محافظت می نماید.

یکی از اشتباهاتی که افراد در انتخاب خود مرتکب می شوند این است که معیار اصلی آنها برای رفع مشکلات و نواقص پوستی، دستگاه ها ونکنولوژهای پیشرفته است از این رو توجهی به تخصص و سابقه کاری پزشک مربوطه نمی کنند، انتخاب بهترین متخصص پوست در تهران به علت تعدد کلینیک های پوستی  بسیار مشکل شده است و نیازمند تحقیقات بیشتری دارد، میزان دانش، تخصص، تجربه، مهارت یک دکتر پوست،مهم ترین معیار انتخاب است.

هزینه هر جلسه میکرونیدلینگ چقدر می باشد ؟

عوامل مختلفی در هزینه میکرونیدلینگ تاثیر گذار می باشد ، یکی از عواملی مهمی که تعیین کننده هزینه میکرونیدلینگ می باشد شدت آسیب دیدگی پوست می باشد ، به هیچ عنوان نمی توان قبل از معاینه پوست هزینه دقیق را برای میکروندیلینگ تعیین کرد بنابرین مراجعه حظوری برای تعیین کردن هزینه الزامی است .

آیا این روش دردناک می باشد ؟

یکی از نگرانی های افرادی که خواهان انجام میکرونیدلینگ هستند این است که این روش دردتاک است در صورتی که این نگرانی بی مورد می باشد زیرا قبل از میکرونیدلینگ از بی حسی موضعی استفاده می شود که باعث می شود فرد هیچ گونه دردی را احساس نکند .

دکتر طناز فخیم متخصص پوست و مو با استفاده از روش های  نوین علم پزشکی  جهت جوانسازی و رفع ایرادات و مشکلات پوستی می نماید. جهت مشاوره و تعیین وقت قبلی با شماره ٤٤٨٢٤٠٨٢ تماس بگیرید یا به آدرس اینستاگرام دکتر طناز فخیم مراجعه کنید .

آیا یک جلسه میکرونیدلینگ کافی می باشد ؟

در مواردی که مشکلات پوستی جزئی باشد با یک جلسه میکرونیدلینگ می توان نتایج دلخواهی را دریافت کرد، اما در مواردی که جای اسکار و تورفتگی ها بسیار عمیق باشد متخصص پوست تعداد جلسات بیشتر از یک جلسه را برای بیمار در نظر می گیرد .

چنانچه در انتخاب  دکتر پوست خوب  هستید ما به شما برای پیدا کردن بهترین دکتر پوست در تهران پیشنهاد می کنیم لینک های مربوطه را ملاحظه بفرمایید.

برخی از خدمات دکتر فخیم متخصص پوست و مو

لیزر موهای زائد

تزریق بوتاکس

تزریق ژل

جوانسازی پوست

راه های ارتباطی دکتر فخیم متخصص پوست و مو

شماره های تماس: 44849534-44824082-09123180244

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم
با تشکر مدیریت سایت دکتر فخیم متخصص پوست

0/5 (0 نظر)
دکتر طناز فخیم

متخصص و جراح پوست و مو، لیزر، کاشت مو اخذ مدرک دکترای حرفه ای پزشکی (دوره عمومی) از دانشگاه علوم پزشکی ایران دارای بورد تخصصی پوست و مو از دانشگاه علوم پزشکی ایران سابقه شرکت در کنگره های بین المللی زیر نظر برترین اساتید آمریکایی و اروپایی دارای سرتیفیکیت های متعدد مربوط به دوره های ویژه در زمینه لیزر و تکنیک های نوین زیبایی و درمانی

پاسخ

مدت زمان مطالعه ۵ دقیقه