رفع خط دور لب

محتوا

رفع خط دور لب

با افزایش سن پوست نازک تر می شود و قابلیت ارتجاعی خود را از دست می دهد به همین علت چین چروکی در صورت ایجاد می شود . چین و چروک بیشتر در نواحی مانند اطراف لب، پیشانی  و اطراف چشم ایجاد می شوند . زمانی که چین و چروک ایجاد می شود دیگر پوست به حالت اولیه خود باز نمی گردد . ژنتیک ، مصرف دخانیات و قرار گیری در معرض نور آفتاب از دیگر مواردی می باشند که می توانند باعث بروز چین و چروک صورت شوند. برای از بین بردن این چین و چروک روش های متعددی ارائه شده است  دکتر طناز فخیم متخصص پوست و مو با توجه به عمق خط خنده و نوع پوست شما بهترین روش را برای رفع خط دور لب شما انتخاب می نماید تا با کمترین عوارض برای مدت های طولانی بهترین نتایج را دریافت نمایید در این مقاله در رابطه با روش هایی که برای رفع خط دور لب مورد استفاده قرار می گیرد توضیح مختصری داده می شود .

از بین بردن خط خنده

تزریق بوتاکس

رفع خط لبخند با تزریق بوتاکس امکان پذیر می باشد ، تزریق بوتاکس باعث فلج موقت عضله ای می شود که علت بوجود آمدن خط دور لب است . با این تزریق می توان به طور موقت خطوط اطراف لب را از بین برد پس از گذشت مدتی به تدریج تاثیرات بوتاکس از بین می رود و به تزریق مجدد نیاز است . با تزریق بوتاکس می توان خطوط ایجاد شده در اطراف پیشانی را رفع کرد در واقع تاثیر گذاری بوتاکس در خطوط پیشانی و مابین دو ابرو ها بیشتر می باشد .

تزریق ژل

تزریق ژل روش بسیار موثری برای رفع خط دور لب می باشد ، با انجام این تزریق می توان بهترین نتایج را بدست آورد ، مواد تشکیل دهنده ژل های پر کنند مواد طبیعی می باشد که هیچ گونه حساسیتی را ایجاد نمی کند . ژل تزریق می تواند جایگزین مناسبی برای حجم از دست رفته پوست باشد برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با تزریق ژل می توانید به مقاله تزریق ژل مراجعه نمایید و تمامی اطلاعات لازم را کسب نمایید .

لیزر

با استفاده از لیزر لایه رویی پوست برداشته می شود و در نتیجه برای ساخت این لایه بدن شروع به ساخت کلاژن و آلاستین جدید می کند و در نتیجه این امر لایه جدید تشکیل می شود و چین و چروک و خطوط اطراف لب از بین می رود .

برخی از خدمات دکتر فخیم متخصص پوست و مو

لیزر موهای زائد

تزریق بوتاکس

تزریق ژل

جوانسازی پوست

راه های ارتباطی دکتر فخیم متخصص پوست و مو

شماره های تماس: 44849534-44824082-09123180244

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم
با تشکر مدیریت سایت دکتر فخیم متخصص پوست

0/5 (0 نظر)
دکتر طناز فخیم

متخصص و جراح پوست و مو، لیزر، کاشت مو اخذ مدرک دکترای حرفه ای پزشکی (دوره عمومی) از دانشگاه علوم پزشکی ایران دارای بورد تخصصی پوست و مو از دانشگاه علوم پزشکی ایران سابقه شرکت در کنگره های بین المللی زیر نظر برترین اساتید آمریکایی و اروپایی دارای سرتیفیکیت های متعدد مربوط به دوره های ویژه در زمینه لیزر و تکنیک های نوین زیبایی و درمانی

پاسخ

مدت زمان مطالعه ۳ دقیقه