رفع چین و چروک دور چشم

رفع چین و چروک دور چشم

چین و چروک صورت به مرور زمان و با افزایش سن بیشتر می شود . حتی گاهی اوقات مشاهده شده که افرادی در سنین جوانی بیست سالگی هم پوست قابلیت ارتجاعی بودن خود را از دست داده و خشک شده است . چین و چروک چشم بسیار در صورت نمایان است و پیری پوست این ناحیه بیشتر از هر قسمت دیگر صورت قابل مشاهده است . یکی از سوالات شایع در بین عموم افراد جامعه این است که چگونه می توان به رفع چین و چروک دور چشم بپردازیم ؟ روش های درمانی زیادی برای رفع چین و چروک وجود دارد که انتخاب روش درمانی با توجه به میزان چین و چروک، شرایط بیمار و صلاح دید متخصص پوست و مو خوب در تهران تعیین می شود . برای دریافت پاسخ سوالات خود با ما همراه باشید .

رفع چین و چروک دور چشم

تزریق ژل

یک روش درمانی بسیار موثر در رفع چین و چروک دور چشم تزریق ژل می باشد . تزریق ژل علاوه بر رفع چین و چروک دور چشم برای نواحی دیگر صورت هم کاربرد و تاثیر بسزایی دارد . اغلب ژل های تزریقی، چین و چروک دور چشم را در کمترین زمان ممکن و بلافاصله از بین می برند و معمولا نتایج آن تا حدود یک سال ماندگاری دارد .

تزریق بوتاکس

تزریق بوتاکس یک روش درمانی موثر در رفع چین و چروک دور چشم و ناحیه فوقانی صورت به شمار می آید . تزریق بوتاکس موجب فلج شدن عضله می شود که از انقباض آن ها و تشکیل چین و چروک پیشگیری می کند .

لیفت با نخ

یک روش درمانی موثر کم تهاجمی و غیرتهاجمی لیفت با نخ می باشد . در صورتی که تمایل دارید از روش های غیر جراحی به زیبایی خود دست یابید بهترین روش بدون دوره نقاهت و بیهوشی لیفت با نخ می باشد .

یک روش کشیدن پوست می باشد که این روش درمانی توسط متخصص پوست و مو قابل انجام است . در روش لیفتینگ با استفاده نخ های که بافت کلاژن پوست را تحریک می کند و یک نوع دیگر نخ های که خاردار هستند و بافت کلاژنی پوست را با استفاده از جنس و خارشان تحریک می کنند و پوست را به حالت اولیه بر می گردد و سبب رفع افتادگی و چین و چروک می شود .

پیشگیری از ایجاد چین و چروک دور چشم

بهترین روش درمان پیشگیری از ایجاد چین و چروک می باشد . پیشگیری از ایجاد چین و چروک بسیار راحت و مناسب تر است . بهتر است در سنین پایین به فکر عدم ایجاد چین و چروک باشید و با رعایت چند نکته می توانید از ایجاد چین و چروک پیشگیری نماید .

مهمترین نکته عدم مواجه با مستقیم با آفتاب و عدم استفاده از سولاریوم می باشد . استفاده مناسب از ضد آفتاب در طول روز دو تا سه مرتبه ضروری است . یک تکنیک بسیار خوب برای جوانسازی پوست و پیشگیری از ایجاد چین و چروک استفاده از یک شوینده مناسب یا یک صابون لایه بار قبل از خواب بسیار اهمیت دارد .

خواب مناسب و کافی، استفاده از سبزیجات و میوه جات و استفاده زود هنگام از تکنیک های عدم ایجاد چین و چروک سبب می شود تا فرد دیرتر احساس پیری در پوست را احساس کند . ولی خواه یا ناخواه  به مرور زمان چین چروک و پیری در پوست افراد ایجاد می شود و روش های زیادی جهت رفع چین و چروک وجود دارد .

دکتر طناز فخیم متخصص پوست و مو با استفاده از روش های تشخیصی و درمانی مجهز به بررسی بیماری ها و مشکلات پوست و مو می پردازد و از بروز عوارض زیاد جلوگیری می کند. برای مشاوره و تعیین وقت قبلی با شماره ٤٤٨٢٤٠٨٢ تماس بگیرید یا به آدرس اینستاگرام دکتر طناز فخیم مراجعه کنید .

انواع چین و چروک

دو نوع چین و چروک داریم، یک نوع چین و چروک های داینامیک هستند بدین معنا که چین ها به حرکت عضلات صورت ایجاد می شود . یک نوع دیگر از چین های صورت به استاتیک هستند که در حالت عدم حرکات عضلات هم دیده می شود .

رفع چین و چروک صورت

بهترین روش برای از بین بردن چین و چروک های فوقانی صورت استفاده از بوتاکس است . سایر چین و چروک های که بیشتر در حالت تحتانی ایجاد می شود و زمانی که صورت گرفته می شود ایجاد می گردد .

آیا از مزایای جوانساری پوست آگاه هستید؟ چه قدر از روش های جوانسازی پوست آگاهید؟

روش های درمان چین و چروک های استاتیک صورت

نتیجه گیری

مهمترین نکته این است که به متخصص پوست و مو خود اعتماد کنید و با اعتماد کامل به ایشان مراجعه نماید و ترجیحا هر چه زودتر به درمان چین و چروک ها نماید تا به درمان های چین و چروک پر هزینه گرفتار نشوید .

جهت کسب اطلاعات بیشتر به دکتر پوست خوب در غرب تهران مراجعه نمایید .

دکتر طناز فخیم

متخصص و جراح پوست و مو، لیزر، کاشت مو اخذ مدرک دکترای حرفه ای پزشکی (دوره عمومی) از دانشگاه علوم پزشکی ایران دارای بورد تخصصی پوست و مو از دانشگاه علوم پزشکی ایران سابقه شرکت در کنگره های بین المللی زیر نظر برترین اساتید آمریکایی و اروپایی دارای سرتیفیکیت های متعدد مربوط به دوره های ویژه در زمینه لیزر و تکنیک های نوین زیبایی و درمانی

پاسخ

مدت زمان مطالعه ۴ دقیقه