زاویه سازی صورت مردان راز یه صورت جذاب

زاویه دار کردن صورت مردان

امروزه زاویه سازی صورت و یا زاویه دار کردن فک و چانه طرفداران بسیار زیادی پیدا کرده است و کسانی که به دلایل مختلف صورت های لاغر و یکنواختی دارند برای زاویه سازی صورت خود به انواع روش های زاویه سازی صورت با روشهای آسان  بدون جراحی روی می آورند.
همان طور که می دانید داشتن یک صورت متناسب از نظر علم زیباشناسی صورت و به عبارتی داشتن یک صورت هالیوودی تبدیل به موضوع مهمی در جامعه شده که همه افراد اعم از زن ومرد درصدد رسیدن به آن می باشند که با بهره گیری از علم آناتومی صورت و مهارت و تدبیر  هر چه بیش تر می توان یک حالت مطلوب V شکل در فک و چانه ایجاد کرد که موجب  تغییراتی مثبت خواهد شد .

روش زاویه سازی صورت در مردان

زاویه سازی صورت با تزریق ژل، عاملی هست که با افزایش برجستگی فک وگونه می تواند تغییراتی اساسی در صورت ایجاد کند  که در صورت آقایان یک چهره لاغر و نحیف را تبدیل به یک چهره  زمخت مردانه و با ابهت تری می کند که در نهایت به جذابیت هر چه بیشتر چهره آنها کمک می کند.

به طور کلی زاویه دار کردن صورت در مردان سه هدف کلی دارد که عبارتند از :

  • برجسته کردن چانه
  • لاغر کردن و یا پر کردن صورت
  • کوچک کردن و یا برجسته کردن فک

چه مردانی کاندیدای مناسبی برای زاویه سازی صورت هستند ؟

  • مردانی که دارای فک پهن و عرض هستند.
  • آقایانی که چانه گرد و کوتاه دارند.
  • افرادی که خط فک مشخص و واضحی در چهره ندارند
  • مردانی که صورت گرد دارند.
  • زاویه سازی برای صورت کشیده با چانه باریک و دراز مناسب است.
  • افرادی که گونه لاغر و صاف دارند.
  • زاویه سازی صورت برای افرادی که حجم صورت خود رو از دست دادند.
زاویه سازی صورت در مردان

تفاوت زاویه سازی صورت در مردان و زنان

با اینکه بزرگ کردن فک توسط بسیاری از بیماران درخواست می‌شود اما باید دانست درآناتومی زیبایی شناسی، زاویه سازی در مردان به منظور برآمدگی وبرجستگی فک وگونه می باشد تا چهره حالت تو پر، مردانه و زمخت تری به خود بگیرد که این عمل برای زنان کاملا اشتباه می باشد . تزریق در صورت زنان به این صورت است که با تحلیل رفتن عضله صورت و فک در نهایت صورت کشیده تر شده که در این صورت  کناره تحتانی فک خود را بیشتر نشان می دهد.

باید دانست که روش زاویه سازی صورت در زنان  نسبت به زاویه سازی برای صورت آقایان بسیار متقاوت است .تزریق فیلر در چهره آقایان به درصد بیشتری نسبت به خانم ها احتیاج دارد زیرا  برآمده و برجسته کردن صورت برای زاویه سازی صورت آقایان، چهره  آن ها را مردانه و زمخت می کند.

به طور کلی، زاویه سازی صورت از طریق ایجاد تغییر در زاویه فک و چانه، لاغر کردن صورت و یا برجسته کردن استخوان گونه روش‌های مختلفی وجود داره که با توجه به ویژگی‌های طبیعی صورت، یکی از این رو‌شها انتخاب میشه تا زاویه مناسبی برای صورت به وجود بیاد. برای رسیدن به این اهداف، از روش‌هایی که در زیر توضیح دادیم، استفاده میشه

زاویه دار کردن صورت مردان با ژل

میزان ژلی که برای زاویه دار کردن صورت استفاده می شود به فرم صورت و و جنسیت فرد وابسته است  که تشخیص آن را به متخصص پوست و مو خود بسپارید.

در این روش، با بررسی زوایای مختلف صورت، مقداری فیلر یا ژل به قسمت‌هایی از صورت تزریق می شود تا زاویه و برجسته سازی مناسبی را برای صورت به وجود بیاورد.
تزریق ژل به بینی، تزریق ژل به خط فک و چانه، پر کردن چین و چروک صورت و پیشانی، برجسته کردن قسمت گونه و غیره، کمک می کند تا زوایای صورت خود را نمایان سازند و چهره‌ جذاب‌تری برای آقایان به وجود بیاورند.

اما یکی از نکاتی که لازم است بدانید این است که اگر برای فردی که لاغر است فیلریا ژل بیش از حد تزریق کنید و قبل از جذب مواد، فرد بنا بر دلایل لاغر شود یا رژیم بگیرد برآمدگی های بسیار بدی از تزریقات بر روی صورت وی باقی می ماند.

انتخاب فیلری دارای مارک معتبر و با کیفیت به مرور زمان تبدیل به کلاژن می شود و در نهایت جزیی از بافت بدن می شود وهمچنین در صورت تغییر چهره یا کاهش وزن فرد، مواد در صورت جذب شده و مشکلی ایجاد نمی نماید. اما اگرجنس فیلر یا ژل بی کیفیت ونامعتبر باشد پس از مدتی (حدود 6 الی و1 سال) تبدیل به یک جسم خارجی شده ومشکلاتی مثل  التهاب وکبودی ودردو عفوت و.. رادر ناحیه تزریق ایجاد میکند.

توصیه می شود برای پیشگیری از بروز عوارض ناشی از تزریق و نوع ژل بهتر است به هیچ عنوان به مراکز نامعتبر به مراکز نا معتبر مراجعه نکنید و برای امور مربوط به زیبا سازی خود حتما به  متخصص پوست و مو وزیبایی مراجعه نمایید.

زاویه دار کردن صورت مردان با چربی

در برخی موارد پزشک شما با توجه به نوع صورت شما تزریق چربی را توصیه می نماید برای مثال ممکن است در اثر افزایش سن، حجم چربی طبیعی پوست از بین رفته باشد و پوست صورت آقایان حالت شل و افتاده پیدا کند و یا چین و چروک‌های عمیقی در صورت به وجود بیاد در این موارد زاویه دار کردن صورت مردان با تزریق چربی انجام می شود و جذابیت مردانه در چهره آن ها افزایش می یابد.

سوالات متداول در زمینه زاویه سازی صورت مردان

دکتر طناز فخیم

متخصص و جراح پوست و مو، لیزر، کاشت مو اخذ مدرک دکترای حرفه ای پزشکی (دوره عمومی) از دانشگاه علوم پزشکی ایران دارای بورد تخصصی پوست و مو از دانشگاه علوم پزشکی ایران سابقه شرکت در کنگره های بین المللی زیر نظر برترین اساتید آمریکایی و اروپایی دارای سرتیفیکیت های متعدد مربوط به دوره های ویژه در زمینه لیزر و تکنیک های نوین زیبایی و درمانی

پاسخ

مدت زمان مطالعه ۷ دقیقه
تماس سریع