لیپوماتیک بازوها

لیپوماتیک بازوها

امروزه از لیپوماتیک استفاده های زیادی می شود، لیپوماتیک صرفا برای رفع چاقی مفرط نیست بلکه از آن برای رسیدن به تناسب اندام و فرم دهی استفاده می شود.

لیپوماتیک بازوها

یکی از پرکاربردترین آن لیپوماتیک بازو می باشد که فرد از اندام های بالای تنه خود احساس رضایت نمی کند. در بازوها بافت های سختی وجود دارد که ذوب نمودن آن ها مشکل می باشد. گاهی فرد با انجام برخی از تمرینات ورزشی به وزن دلخواه و مطلوب خود نمی رسد که برای این منظور از روش لیپوماتیک استفاده می کند.
باید گفت که جراحی لیپوماتیک نوعی عمل زیبایی به حساب می آید که فرد برای رسیدن به تناسب اندام و بازوهای خوش فرم از این روش بی خطر استفاده می نماید.
بعد از جراحی لیپوماتیک بازو ، چربی های اضافی از بین رفته و بافت ها، جوان ترو شاداب تر ازقبل می شود و فرد هنگام تن کردن لباس احساس رضایت مندی از بازوهای خود دارد.

نحوه عمل لیپوماتیک بازوها

باید گفت که بهترین کاندیدای جراحی لیپوماتیک بازو، افرادی هستند که بازوهای افتاده و بزرگی دارند. در عمل لیپوماتیک بازوها جراح بعد از تعیین قسمت های زائد و اضافی اقدام به تخلیه کردن چربی آن نموده و سپس تا حد ممکن پوست را می کشد این عمل شامل لیفت پوست بازو نیز می باشد.
بعد از خارج نمودن چربی از بازو ها جراح چربی های زائد را در دیگر نقاط بدن تزریق می کند. چون چربی سوزانده نمی شود فقط از قسمتی از بدن برداشته و به قسمتی که کمتر چربی در آن وجود دارد تزریق می شود.
به منظور انجام این عمل از فرد خواسته می شود که:
آزمایشات کامل پزشکی را انجام دهد.
داروهای مصرفی روزانه اش را به پزشک اطلاع دهد.
از استعمال دخانیات و نوشیدن مشروبات الکلی قبل و بعد از عمل پرهیز نماید.
اجتناب از مصرف برخی دارو ها و قرص ها قبل از عمل مثل آسپرین زیرا خونریزی به همراه دارد.

مراحل درمان لیپوماتیک بازو

مرحله اول شامل بیهوشی می باشد: فرد به منظور عدم احساس درد و ناراحتی بهتر است بیهوشی عمومی را انتخاب نماید.
ایجاد خراش در مرحله دوم: اغلب به صورت داخلی یا پشت بازو خراش می دهند تا لوله نازک وارد شود. با استفاده از یک مکش، چربی های زائد را بر می دارند.
مرحله سوم یا بستن خراش: بافت بریده شده با بخیه داخلی دوخته می شود.
مرحله آخر، نتیجه درمان می باشد: نتیجه این درمان پوستی نرم و هموارتر نسبت به قبل است.

برخی از خدمات دکتر فخیم متخصص پوست و مو

لیزر موهای زائد

تزریق بوتاکس

تزریق ژل

جوانسازی پوست

راه های ارتباطی دکتر فخیم متخصص پوست و مو

شماره های تماس: 44849534-44824082-

دکتر طناز فخیم

متخصص و جراح پوست و مو، لیزر، کاشت مو اخذ مدرک دکترای حرفه ای پزشکی (دوره عمومی) از دانشگاه علوم پزشکی ایران دارای بورد تخصصی پوست و مو از دانشگاه علوم پزشکی ایران سابقه شرکت در کنگره های بین المللی زیر نظر برترین اساتید آمریکایی و اروپایی دارای سرتیفیکیت های متعدد مربوط به دوره های ویژه در زمینه لیزر و تکنیک های نوین زیبایی و درمانی

پاسخ

مدت زمان مطالعه ۳ دقیقه