لیپوماتیک کمر

لیپوماتیک کمر

امروزه اغلب افراد برای دستیابی به کمری باریک و تراشیده، فعالیت و ورزش های زیادی همراه با تبعیت از یک رژیم غذایی استاندارد انجام می دهند تا اندامی متناسب و خوش فرمی داشته باشند. اما ورزش و رژیم غذایی هم وقت گیر و هم چربی های برخی از قسمت های بدن را زیاد برطرف نمی کند. ما در این مقاله  یکی از بی خطرترین و مطمئن ترین روش در جهت زیبا سازی و جوانسازی پوست اندام را معرفی می نماییم. یکی از روش های بدون هیچ گونه عوارض جانبی، لیپوماتیک می باشد، با پیشرفت علم پزشکی و برخی ازتجهیزات، ابزارهای نوینی جایگزین در روش ساکشن چربی یا لیپولیز شده است.

لیپوماتیک کمر

معمولا افراد برای رسیدن به کمر و پهلویی زیبا به عمل لیپوماتیک کمر یا لیپوماتیک پشت کمر اقدام می نمایند . این فرآیند در یک جلسه و در مطب مجهز متخصص زیبایی، انجام می شود. لیپوماتیک کمر هیچ گونه کبودی و زخمی ندارد و در حین انجام آن فرد درد را احساس نمی کند. چنانچه لیپوماتیک نزد یک متخصص با تجربه و حاذق صورت گیرد بی بازگشت خواهد بود. شایان ذکر است که چربی های خارج شده از پشت کمر، فرد را لاغرتر نشان می دهد در نتیجه در پوشش ظاهری فرد تاثیر می گذارد، و سایز متغیر می شود.

متخصص زیبایی باید لیپوماتیک کمر را تحت شرایط خاصی و با دقت بالایی  انجام دهد، به گونه ای که بعد از عمل پوست افتاده و شل نشود. افتادگی پوست یکی از اقداماتی است که در روش لیپوساکشن ظاهر می شود.

در روش لیپوماتیک کمر، حالت یک تکه بودن کمر و برآمدگی برطرف می شود. کمر، شکل و فرم زیبایی را به خود می گیرد.

نحوه جراحی لیپوماتیک کمر

لیپوماتیک کمر بنابه درخواست فرد همراه با مشورت متخصص پوست، با بی حسی موضعی یا بیهوشی عمومی صورت می گیرد. جراح ابتدا با وارد کردن لوله ای بنام کانولا، ارتعاشاتی را در داخل کمر ایجاد می کند، سپس بافت هایی که ذوب شده را استخراج می کند. یکی از مزایای لیپوماتیک در این می باشد که چربی های خارج شده، مجددا به قسمت هایی از بدن فرد که نافرم هست و نیاز به چربی دارد تزریق می شود، البته با سلیقه خود فرد صورت می گیرد. بعد از این پروسه فرد با گذراندن دوره نقاهت کوتاه مدتی به امور روزمره خود می پردازد.

برخی از خدمات دکتر فخیم متخصص پوست و مو

لیزر موهای زائد

تزریق بوتاکس

تزریق ژل

جوانسازی پوست

راه های ارتباطی دکتر فخیم متخصص پوست و مو

شماره های تماس: 44849534-44824082-09123180244

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم
با تشکر مدیریت سایت دکتر فخیم متخصص پوست

دکتر طناز فخیم

متخصص و جراح پوست و مو، لیزر، کاشت مو اخذ مدرک دکترای حرفه ای پزشکی (دوره عمومی) از دانشگاه علوم پزشکی ایران دارای بورد تخصصی پوست و مو از دانشگاه علوم پزشکی ایران سابقه شرکت در کنگره های بین المللی زیر نظر برترین اساتید آمریکایی و اروپایی دارای سرتیفیکیت های متعدد مربوط به دوره های ویژه در زمینه لیزر و تکنیک های نوین زیبایی و درمانی

پاسخ

مدت زمان مطالعه ۳ دقیقه
تماس سریع