مزایای لیپوماتیک

مزایای لیپوماتیک

لیپوماتیک دارای مزایای فراوانی می باشد، یکی از مزایا این روش لاغری موضعی امکان استخراج چربی از قسمت های مختلف بدن است، با استفاده از این روش می توان چربی های اضافی تجمع شده در قسمت غبغب، سینه، شکم، پهلو، باسن ساق و ران پا را استخراج کرد ، و با خارج کردن چربی های اضافی انباشته شده در این قسمت ها ظاهر زیبایی را در این نواحی ایجاد کرد . این قسمت های بدن که اشاره شده نواحی می باشند که با ورزش و رژیم غذایی نمی توان چربی های آن را استخراج کرد . در نتیجه بهترین گزینه برای از بین بردن چربی های این نواحی و ایجاد یک فرم زیبا در این نواحی لیپوماتیک است .

لیپوماتیک

لیپوماتیک این امکان را فراهم می سازد که چربی هایی که استخراج شده است را به قسمت هایی از بدن که نیاز به چربی دارند منتقل کرد . انجام این کار دارای اصول خاصی می باشد در ابتدا چربی باید پاکسازی شود و ناخالصی ها از آن جدا شود و بعد از آن نواحی که نیاز به تزریق چربی دارند نشانه گذاری شود و با دقت و در اندازه مناسب چربی پاکسازی شده به این نواحی تزریق شود .

در روش لیپوماتیک تخریب و استخراج چربی کاملا بصورت فیزیکی انجام می گیرد یعنی هیچگونه لیزر، اشعه یا حرارتی بروی این چربی ها تاثیر نمی گذارند به همین علت در این روش سوختگی یا آسیب دیدگی سایر بافت های چربی مشاهده نمی شود . در صورتی که در سایر روش های لاغری موضعی در اثر امواج و حرارت مورد استفاده ممکن است بافت های مجاور چربی دچار آسیب دیدگی شوند . در روش لاغری موضعی لیپوماتیک با تاباندن امواج فراصوت به کلاژن سازی کمک می شود، در نتیجه پوست بعد از لیپوماتیک سفت می شود و دچار افتادگی و یا آویزانی نمی شود . برخی از افراد تصور می کنند زمانی که چربی ها خارج می شوند پوست حالت اویزانی پیدا می کند اما بدلیل استفاده از امواج فراصورت در این روش استحکام پوست در طولانی مدت حفظ می شود .

دستگاه لیپوماتیک دارای سنسور می باشد که به صورت خودکار زمانی که لوله کانولا به بافت های چربی برخورد می کند باعث خورد شدن آن ها می شود و در صورتی که به سمت دیگری حرکت کند و به بافت های غیر چربی برخورد کند متوقف می شود

برخی از خدمات دکتر فخیم متخصص پوست و مو

لیزر موهای زائد

تزریق بوتاکس

تزریق ژل

جوانسازی پوست

راه های ارتباطی دکتر فخیم متخصص پوست و مو

شماره های تماس: 44849534-44824082-09123180244

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم
با تشکر مدیریت سایت دکتر فخیم متخصص پوست

دکتر طناز فخیم

متخصص و جراح پوست و مو، لیزر، کاشت مو اخذ مدرک دکترای حرفه ای پزشکی (دوره عمومی) از دانشگاه علوم پزشکی ایران دارای بورد تخصصی پوست و مو از دانشگاه علوم پزشکی ایران سابقه شرکت در کنگره های بین المللی زیر نظر برترین اساتید آمریکایی و اروپایی دارای سرتیفیکیت های متعدد مربوط به دوره های ویژه در زمینه لیزر و تکنیک های نوین زیبایی و درمانی

پاسخ

مدت زمان مطالعه ۳ دقیقه
تماس سریع