میکرودرم ابریژن

میکرودرم ابریژن

میکرودرم ابریژن حدود 15 تا 20 دقیقه زمان می برد و بعد از تمیز کردن پوست از چربی و آرایش مقدار کمی از کریستال های آلومینیوم اکسید با استفاده از وسیله ای بروی پوست پاشیده می شوند و موجب تخریب سلول های پوست و جداشدن این سلول ها از پوست می شوند.  میکرودرم ابریژن با لایه برداری و پاکسازی پوست موجب جوانسازی پوست و ایجاد لایه های پوستی سالم تر و ضخیم تر می شود. لازم است که میکرودرم ابریژن در چند جلسه درمانی صورت گیرد زیرا در هر جلسه درمانی با ایجاد لایه ای جدید از سلول های پوستی موجب جوانسازی پوست و افزایش کلاژن و الاستین در پوست می شود. افزایش کلاژن و الاستین پوست موجب می شود که پوست از طراوت بالایی برخوردار شود. پس از انجام میکرودرم ابریژن  پوست صورت پاک و شسته می شود و کرم مخصوصی بروی قسمت هایی  سایش بوسیله کریستال های آلومینیوم اکسید مالیده می شود.

میکرودرم ابریژن

میکرودرم ابریژن

برای دریافت بهترین نتیجه از این روش درمانی برای جوانسازی پوست نیاز به پنج تا 12 جلسه درمانی  به فاصله دو تا 3 هفته است. در صورتی که برای جوانسازی پوست خود خواستار استفاده از این روش هستید می توانید از طریق راه های ارتباطی زیر مشاوره های لازم را از دکتر طناز فخیم متخصص پوست و مو دریافت نمایید.

 مراقبت بعد از میکرودرم ابریژن

بعد از میکرودرم ابریژن دکتر طناز فخیم متخصص پوست و مو توصیه می کنند که از کرم های لایه بردار و ضد لک استفاده نشود. بعد از میکرودرم ابریژن لازم است که مراقبت های خاصی صورت گیرد که در زیر به آن ها اشاره شده است:

بعد از میکرودرم ابریژن تا جایی که ممکن است از قرار گرفتن در زیر نور آفتاب خودداری شود در صورت نیاز می توان از کرم های ضد آفتاب استفاده نمایید.

استفاده از آب داغ بعد از میکرودرم ابریژن تا 24 ساعت ممنوع است.

استفاده منظم از کرم مرطوب کننده بعد از میکرودرم ابریژن توصیه می شود.

از آرایش کردن بعد از میکرودرم ابریژن به مدت 1 تا 2 روز باید خودداری شود.

 مزایای میکرودرم ابریژن

  • جوانسازی پوست
  • رفع جای جوش
  • از بین بردن لکه های پیری یا کبدی
  • از بین بردن لکه های حاملگی
  • از بین بردن جای اسکار و ابله مرغان
  • کوچک کردن منافذ پوستی
  • ازبین بردن تاتو و خالکوبی های سطحی
  • پاکسازی پوست و رفع جوش های سر سیاه
  • درمان ترک های پوستی و چروک گردن

عوارض میکرودرم ابریژن

بعد از میکرودرم ابریژن احتمال بروز عوارض بسیار نادر است فقط ممکن است بعد از این روش 2 تا 4 ساعت  قرمزی مختصری مشاهده شود که خود به خود رفع می شود. ممکن است در افرادی که به خوبی از پوست خود بعد از میکرودرم ابریژن مراقبت نکرده اند و در معرض نور خورشید قرار گرفته اند قرمزی روی پوست برای چند روز دیده شود.

برخی از خدمات دکتر فخیم متخصص پوست و مو

لیزر موهای زائد

تزریق بوتاکس

تزریق ژل

جوانسازی پوست

راه های ارتباطی دکتر فخیم متخصص پوست و مو

شماره های تماس: 44849534-44824082-09123180244

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم
با تشکر مدیریت سایت دکتر فخیم متخصص پوست

 

دکتر طناز فخیم

متخصص و جراح پوست و مو، لیزر، کاشت مو اخذ مدرک دکترای حرفه ای پزشکی (دوره عمومی) از دانشگاه علوم پزشکی ایران دارای بورد تخصصی پوست و مو از دانشگاه علوم پزشکی ایران سابقه شرکت در کنگره های بین المللی زیر نظر برترین اساتید آمریکایی و اروپایی دارای سرتیفیکیت های متعدد مربوط به دوره های ویژه در زمینه لیزر و تکنیک های نوین زیبایی و درمانی

پاسخ

مدت زمان مطالعه ۳ دقیقه
تماس سریع