هزینه سابسیژن

هزینه سابسیژن

افراد زیادی به علت آسیب دیدگی یا جای جوش ناشی از التهاب، دچار آکنه یا جای زخم می شوند، هنوز دلیل اصلی این عارضه مشخص نیست. باید گفت که به منظور درمان جای جوش و آکنه اقدامات زیادی صورت می گیرد.

لایه برداری با لیزر، لایه برداری شیمیایی، میکرونیدلینگ، پی آر پی و …  به منظور درمان جای جوش و آکنه استفاده می شود، اما یکی از پیشرفته ترین روش ها که عوارض جانبی را نیز به همراه ندارد، روش سابسیژن می باشد.

روش سابسیژن باعث رفع پیوندهایی که زخم ایجاد کرده اند، می شود. نتایج حاصل از درمان با سابسیژن بسیار بالا است و سریع در چهره فرد آشکار می شود. این روش بی خطر، از ماندگاری بالایی برخوردار می باشد، که می توان با سایر روش ها از آن استفاده نمود.

هزینه سابسیژن

روشی درمانی سابسیژن که به روش جراحی زیر پوست نیز شناخته شده است، برای بهبود و اصلاح زخم ها و چین و چروک ها، استفاده می شود. خانم دکتر طناز فخیم متخصص پوست و مو با وارد کردن یک سوزن زیر پوستی اقدام به ایجاد شکاف در سطح پوست می نماید. لبه تیز سوزن برای درهم شکستن رشته های فیبروتیک قابل استفاده می باشد و زخم و بافت های زیرین را از بین می برد. زمانی که پوست اقدام به تولید کلاژن نماید، به این معنی است که زخم زیر پوست بهبود پیدا کرده است. این پروسه هیچ گونه درد و ناراحتی به همراه ندارد و در یک جلسه بنا به تشخیص متخصص، قابل انجام می باشد.

زمانی که روش سابسیژن با درام ابریژن به کار گرفته شود، بهترین و موثرترین درمان را برای فرد به ارمغان می آورد.

درمان با سابسیژن

متخصص با تجربه ابتدا اقدام به پاک سازی چهره می نماید، سپس جای جوش یا زخم را علامت گذاری می کند. بعد از بی حس کردن صورت، اقدام به وارد کردن سوزن ظریف به پوست می نماید، این سوزن ها برای رفع چین و چروک ها نیز بسیار موثر می باشد. بعد از این فرآیند از کمپرس یخ بر روی پوست استفاده می کنند تا خونریزی به همراه نداشته باشد. ممکن است بعد از این روش متخصص آنتی بیوتیک و پمادهایی را تجویز نماید که باید طبق دستور العمل از آن استفاده کند.

گاهی با تشخیص متخصص خانم دکتر فخیم برای دستیابی به نتایج مطلوب از روش سابسیژن با روش لیزر فرکشنال یا پی آر پی نیز هم زمان استفاده نماید.

هزینه سابسیژن

باید ذکر کرد که هزینه سابسیژن از فردی به دیگری متفاوت می باشد و بسته به تعداد جلسات، محل انجام، عمق زخم ها و یا ابزاری است که متخصص در حین درمان از آن استفاده می نماید، متغیر می باشد.

برخی از خدمات دکتر فخیم متخصص پوست و مو

لیزر موهای زائد

تزریق بوتاکس

تزریق ژل

جوانسازی پوست

راه های ارتباطی دکتر فخیم متخصص پوست و مو

شماره های تماس: 44849534-44824082-09123180244

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم
با تشکر مدیریت سایت دکتر فخیم متخصص پوست

بهترین متخصص پوست در تهران 

دکتر طناز فخیم

متخصص و جراح پوست و مو، لیزر، کاشت مو اخذ مدرک دکترای حرفه ای پزشکی (دوره عمومی) از دانشگاه علوم پزشکی ایران دارای بورد تخصصی پوست و مو از دانشگاه علوم پزشکی ایران سابقه شرکت در کنگره های بین المللی زیر نظر برترین اساتید آمریکایی و اروپایی دارای سرتیفیکیت های متعدد مربوط به دوره های ویژه در زمینه لیزر و تکنیک های نوین زیبایی و درمانی

پاسخ

مدت زمان مطالعه ۳ دقیقه