هزینه میکرونیدلینگ

هزینه میکرونیدلینگ

هزینه درمان میکرونیدلینگ به عوامل مختلفی مانند روش انجام آن و موضع درمان بستگی دارد، در بسیاری از موارد برای دریافت نتایج بهتر میکرونیدلینگ با سایر روش های جوانسازی پوست ترکیب می شود که در این حالت هزینه آن متفاوت می باشد .

هزینه میکرونیدلینگ
هزینه میکرونیدلینگ

بعنوان مثال از ترکیب سابسیژن و میکرونیدلینگ در مواردی که جای جوش بسیار عمیق باشد استفاده می شود و یا اینکه اگر پوست بدلیل از دست دادن آلاستین خود حالت ارتجاعی خود را از دست داده باشد و افتاده و آویزان باشد از ترکیب هایفوتراپی و میکرونیدلینگ برای جوانسازی پوست استفاده می شود. بنابرین نمی توان قیمت دقیق را برای هزینه میکرونیدلینگ در نظر گرفت برای دریافت اطلاعات بیشتر در رابطه با هزینه میکرونیدلینگ می توانید از طریق راه های ارتباطی زیر اقدام نمایید . در این مقاله در رابطه با میکرونیدلینگ توضیحاتی داده می شود تا افرادی که خواهان انجام این روش هستند اطلاعاتی را در رابطه با این روش جوانسازی پوست بدست اورند .

روش انجام میکرونیدلینگ

میکرونیدلینگ بوسیله ابزاری به نام درماپن انجام می گیرد در این روش با استفاده از این وسیله مخصوص و با نفوذ سوزن ها به لایه درم  سوراخ های ریزی در سطح پوست ایجاد می شود و پوست به آن واکنش نشان می دهد و شروع به ترمیم و بازسازی آن ناحیه می کند که در نتیجه این ترمیم کلاژن و آلاستین که دو پروتئین اصلی و قوام دهنده پوست هستند تولید می شوند و پوست دو مرتبه جوانی و شادابی خود را بدست می آورد . قبل از انجام میکرونیدلینگ از مواد بی حسی استفاده می شود تا فرد دردی را احساس نکند . مختصر قرمزی و تورمی که بعد از میکرونیدلینگ مشاهده می شود طبیعی است . به طور معمولا مدت زمان میکرونیدلینگ حدود 45 تا 60 دقیقه می باشد فرد بلافاصله بعد از آن می تواند فعالیت های روزانه خود را از سرگیرد .

اقدامات بعد از میکرونیدلینگ

یکی از اقداماتی که بعد از میکرونیدلینگ باید انجام گیرد مصرف مرتب داروهای پزشک می باشد ، استفاده از کرم و آنتی بیوتیک های پزشک بعد از میکرونیدلینگ بسیار ضروری می باشد .

قبل و بعد از میکرونیدلینگ باید از مصرف داروهای ضد التهاب پرهیز شود .

برخی از خدمات دکتر فخیم متخصص پوست و مو

لیزر موهای زائد

تزریق بوتاکس

تزریق ژل

جوانسازی پوست

راه های ارتباطی دکتر فخیم متخصص پوست و مو

شماره های تماس: 44849534-44824082-09123180244

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم
با تشکر مدیریت سایت دکتر فخیم متخصص پوست

 

 

0/5 (0 نظر)
دکتر طناز فخیم

متخصص و جراح پوست و مو، لیزر، کاشت مو اخذ مدرک دکترای حرفه ای پزشکی (دوره عمومی) از دانشگاه علوم پزشکی ایران دارای بورد تخصصی پوست و مو از دانشگاه علوم پزشکی ایران سابقه شرکت در کنگره های بین المللی زیر نظر برترین اساتید آمریکایی و اروپایی دارای سرتیفیکیت های متعدد مربوط به دوره های ویژه در زمینه لیزر و تکنیک های نوین زیبایی و درمانی

پاسخ

مدت زمان مطالعه ۳ دقیقه