پاک کردن تاتو با لیزر

پاک کردن تاتو با لیزر

در واقع برای درمان تاتو از قدیم روش های مختلفی مانند سایش استفاده می شد که با سایش سطح پوست باعث می شد تا رنگدانه ها از داخل سلول ها بیرون آیند و این روش دارای عارضه های بسیاری می شد که عبارتست از : درد، اسکار و زائد های گوشتی می باشد .

پاک کردن تاتو

پاک کردن تاتو

روش های دیگر در کنار آن مورد استفاده قرار می گرفت که تمامی این ها علاوه بر اینکه باعث از بین رفتن تاتو می شد ولی باعث عوارضی نظیر تغییر رنگ و بروز لک های سفید و قهوه ای بروی سطح پوست می شود . به تدریج روش های خوبی برای درمان تاتو ایجاد شد که آن هم لیزرهای است که به طور مستقیم رنگدانه ها را مورد هدف قرار می دهد و هدف نور لیزر روی سلول های رنگدانه است و باعث متلاشی شدن و از بین رفتن رنگدانه می شود ولی استفاده از لیزر در کنار اینکه روش خوبی است بنا به این دلیل که لیزر با طول موج ها، نیروها و انرژی های مختلفی که به پوست هر فرد و نوع رنگدانه و شرایط بیمار متفاوت است لذا حتما باید توسط افراد متخصص پوست انجام شود که تجربه و اطلاعات کافی در این خصوص داشته باشند .

پاک کردن تاتو با لیزر کیوسوئیچ

لیزر یکی از روش های بسیار کم خطر و بی عارضه برای از بین بردن تاتو، خالکوبی  و خال های مادرزادی پوست می باشد . در گذشته روش های استفاده می شد که تنها می توانست لیزرهای تیره رنگ را درمان نماید . اما امروزه با استفاده از لیزر Q- switch می توان تاتو ها با طیف های رنگی متفاوت درمان کرد .

 

 

تعداد جلسات درمان پاک کردن تاتو متعدد است و درمان با طول موج های متفاوت انجام می شود زیرا رنگدانه ها متعددی در سطح پوست وارد می شود و در قسمت های مختلف پوست عمق تاتو متفاوت است . با استفاده از لیزر کیوسوئیچ نمای زیبا و یکدستی از پوست مشاهده می شود اما روش های دیگر مانند سایش پوست، الکترو سرجری و کرایوتراپی نمای بسیار ناپسندی را در پوست ایجاد می کنند .

دکتر طناز فخیم متخصص پوست و مو با استفاده از روش های تشخیصی و درمانی مجهز به بررسی بیماری ها و مشکلات پوست و مو می پردازد و از بروز عوارض زیاد جلوگیری می کند. برای مشاوره و تعیین وقت قبلی با شماره ٤٤٨٢٤٠٨٢ تماس بگیرید یا به آدرس کانال اینستاگرام مراجعه کنید .

آیا ممکن است تاتو بر روی اجزای داخلی بدن تاثیر بگذارد ؟

تاتو بدن در سال های اخیر خیلی شایع شده است و در قسمت فوقانی بدن جلو و پشت بدن مورد استفاده قرار می گیرد . تاتو در سطح پوست انجام می شود و تا لایه های عمقی پوست می رود و اگر واکنشی را بدهد این واکنش های سیستمیک است و به اجزای داخلی بدن آسیب نمی زند وعوارضی ایجاد نمی کند. در قسمت های فوقانی در ناحیه شانه باعث پوست اضافه در آن ناحیه می شود و برای درمان باید تعداد جلسات درمان آن طولانی تر می شود .

جهت کسب اطلاعات بیشتر به دکتر پوست خوب در غرب تهران مراجعه نمایید .

برخی از خدمات دکتر طناز فخیم :

کربوکسی تراپی

تزریق چربی به سینه

تزریق بوتاکس

لیزر موهای زائد

دکتر طناز فخیم

متخصص و جراح پوست و مو، لیزر، کاشت مو اخذ مدرک دکترای حرفه ای پزشکی (دوره عمومی) از دانشگاه علوم پزشکی ایران دارای بورد تخصصی پوست و مو از دانشگاه علوم پزشکی ایران سابقه شرکت در کنگره های بین المللی زیر نظر برترین اساتید آمریکایی و اروپایی دارای سرتیفیکیت های متعدد مربوط به دوره های ویژه در زمینه لیزر و تکنیک های نوین زیبایی و درمانی

پاسخ

مدت زمان مطالعه ۳ دقیقه
تماس سریع